Visual Production - koncerty, spektakle, festiwale

EPIC GAME MUSIC

Koncert SYMFONICZNO-ROCKOWY Z MuzykĄ EPICKĄ Z GIER

18.10.2019 POZNAŃ

GODZINA 20:30

SALA ZIEMI

BILETY: 175 ZŁ (VIP) / 150 zł (GOLD) / 125 zł (SILVER) / 100 zł (BRONZE) / 75 zł (GREEN)

Galeria

Partnerzy

Informacje

EPIC GAME MUSIC to potężne symfoniczno – rockowe show, nie tylko dla miłośników muzyki z wirtualnego świata. Tego wieczoru wyzwolone zostaną wszelkie możliwe emocje i barwy, zarówno w sferze dźwięku, jak i obszarze wrażeń wizualnych.

Na scenie pod dyrekcją Adama Domurata wystąpi 80-osobowa orkiestra symfoniczna CoOperate Orchestra z towarzyszeniem Chóru Akademickiego UAM (przygotowanie Beata Bielska). W repertuarze koncertu nie zabraknie legendarnych i kultowych soundtracków, sąsiadujących z wykonaniami przedpremierowymi  z popularnych tytułów polskich i zagranicznych Zapraszamy na muzyczną podróż od Mario i Sonica, przez Dooma i Assasins Creed aż po Wiedźmina i God of War.

Każdy z koncertów będzie mieć unikatowy dodatek. Stopniowo będziemy Wam je zdradzać. Pierwszym z nich jest informacja o przedpremierowym wykonaniu oraz soliście poznańskiego koncertu. Usłyszycie przedpremierowe wykonania muzyczne z gry Of Bird and Cage produkcji All in! Games oraz Green Hell produkcji Creepy Jar.  Najlepsze gitarowe kawałki zagra dla Was Ruud Jolie – gitarzysta Within Temptation oraz Rob Van Der Loo – basista zespołu Epica.

Koncertowi towarzyszyć będą wizualizacje oraz liczne efekty specjalne przygotowane przez PLATIGE IMAGE – wielokrotnie nagradzane studio produkcji, animacji, postprodukcji i efektów wizualnych, które współpracuje z największymi markami świata, najlepszymi wydawcami gier wideo i jednymi z najznamienitszych reżyserów filmowych.

To wieczór zwrotów akcji, muzycznych niespodzianek, bohaterów i niezwykłych szaleńców, to czas ich legend, ich walki o lepszy świat i wiarę w dobro. Jeśli czujesz, że chcesz się z nimi spotkać w tej całej epickiej oprawie, ten koncert z pewnością jest dla Ciebie.

Organizator i Producent: Visual Production

Występują

CoOperate Orchestra

Chór Akademicki UAM

Ruud Jolie
Within Temptation

Rob Van Der Loo
Epica

18.10.2019

godz. 20:30

Sala Ziemi

POZNAŃ