Visual Production - koncerty, spektakle, festiwale

EPIC GAME MUSIC

Koncert Muzyki EPICKIEJ Z GIER

23.11.2019 Warszawa

GODZINA 18:00

COS TORWAR

BILETY: 175 ZŁ (VIP) / 150 zł (GOLD) / 125 zł (SILVER) / 100 zł (BRONZE) / 75 zł (GREEN)

Galeria

Partnerzy

Informacje

EPIC GAME MUSIC to potężne symfoniczno – rockowe show, nie tylko dla miłośników muzyki z wirtualnego świata. Tego wieczoru wyzwolone zostaną wszelkie możliwe emocje i barwy, zarówno w sferze dźwięku, jak i obszarze wrażeń wizualnych.

Na scenie pod dyrekcją Adama Domurata wystąpi 80-osobowa orkiestra symfoniczna CoOperate Orchestra z towarzyszeniem Chóru Akademickiego UAM (przygotowanie Beata Bielska). W repertuarze koncertu nie zabraknie legendarnych i kultowych soundtracków, sąsiadujących z wykonaniami przedpremierowymi  z popularnych tytułów polskich i zagranicznych Zapraszamy na muzyczną podróż od Mario i Sonica, przez Bulletstorma, Dooma, Red Alert i Assasins Creed aż po Wiedźmina i God of War.

Koncertowi towarzyszyć będą wizualizacje oraz liczne efekty specjalne przygotowane przez PLATIGE IMAGE S.A. – wielokrotnie nagradzane studio produkcji, animacji, postprodukcji i efektów wizualnych, które współpracuje z największymi markami świata, najlepszymi wydawcami gier wideo i jednymi z najznamienitszych reżyserów filmowych.

Podczas koncertu będziecie mogli zobaczyć niezwykły akrobatyczno-aktorski pokaz z Wiedźminem w roli głównej czyli „The Witcher School Live Show„.

To wieczór zwrotów akcji, muzycznych niespodzianek, bohaterów i niezwykłych szaleńców, to czas ich legend, ich walki o lepszy świat i wiarę w dobro. Jeśli czujesz, że chcesz się z nimi spotkać w tej całej epickiej oprawie, ten koncert z pewnością jest dla Ciebie.

Partnerzy koncertu: People Can Fly, Game Industry Conference, Poznan Game Arena, Międzynarodowe Targi Poznańskie, Radio Eska oraz Platige Image S.A.

Organizator i Producent: Visual Production

Występują

CoOperate Orchestra

Chór Akademicki UAM

23.11.2019

godz. 18:00

COS Torwar

WARSZAWA