Visual Production - koncerty, spektakle, festiwale
Koncert Muzyka Polskich Seriali Poznań

MUZYKA POLSKICH SERIALI

Koncert wraz z projekcją Kinową

25.01.2020 POZNAŃ

GODZINA 17:00

SALA ZIEMI

BILETY: 189 ZŁ (VIP) / 149 zł (GOLD) / 129 zł (SILVER) / 109 zł (BRONZE) / 79 zł (GREEN)

Galeria

Partnerzy

Informacje

Na ten koncert z pewnością długo czekali sympatycy muzyki filmowej. Tym razem na dużej scenie, przy udziale blisko 70 osobowej Orkiestry Collegium F usłyszymy muzykę z niezwykłych polskich seriali. Oprawie towarzyszyć będą wspaniali wokaliści, którzy zachęcą Państwa do wspólnego śpiewania oraz materiały i wizualizacje multimedialne wyświetlane na wielkim kinowym ekranie.

W repertuarze koncertu usłyszymy muzykę z polskich seriali, począwszy od pereł z lat 50, a skończywszy na współczesnych dużych produkcjach. Nie zabraknie tytułów takich jak: „Czterdziestolatek”, „Janosik” „Stawka większa niż życie”, „Wojna domowa”, „Czterej Pancerni i Pies”, „Wakacje z duchami”, „Czas Honoru”, „Rodzinka.pl” i wiele innych.

„Muzyka Polskich Seriali” przywróci nam wiele wspomnień i wzbudzi szereg emocji z młodzieńczych lat. Wcielimy się w postać brawurowego Janosika, będziemy ratować świat w roli porucznika Hanssa Klosa, a z porucznikiem Borewiczem rozwiążemy niejedną kryminalną zagadkę z czasów PRLu. Czterdziestolatkowie wczują się w rolę inżyniera Karwowskiego i kto wie, może na scenie pojawi się sam Szarik.

„Muzyka Polskich Seriali” wskrzesi na nowo dawne, ale i dzisiejsze kadry z życia niezwykłych polskich telewizyjnych bohaterów i bohaterek. Nie może Ciebie tam z nimi zabraknąć.

25.01.2020

godz. 17:00

SALA ZIEMI

POZNAŃ