Koncert Sympho House - House Music in Symphonic Concert

SYMPHO HOUSE

HOUSE MUSIC IN SYMPHONIC CONCERT

21.08.2021 KRAKÓW

GODZINA 20:00

BILETY: 119 zł (STREFA STANDARD) / 139 zł (STREFA GOLD) / 159 ZŁ (STREFA VIP)

Koncert Sympho House - House Music in Symphonic Concert

SYMPHO HOUSE

HOUSE MUSIC IN SYMPHONIC CONCERT

21.08.2021 KRAKÓW

GODZINA 20:00

BILETY: 120 zł (STREFA STANDARD) / 140 zł (STREFA GOLD) / 160 ZŁ (STREFA VIP)

Galeria

Czego można się spodziewać?

(powyższe nagrania video nie pochodzą z projektu Sympho House, ale ukazują jego charkater w postaci wykonania utworów muzyki klubowej przez Orkiestrę Symfoniczną i DJ-a)

Partnerzy

Patronat medialny

Informacje

Koncert Sympho House to unikalne połączenie muzyki klubowej i symfonicznych brzmień w wykonaniu Visual Symphony Orchestra, DJ-a i wokalistów.  Podczas koncertu usłyszymy najbardziej znane utwory takich artystów jak: Faithless, Moloko, Bob Sinclar, Daft Punk, Eric Prydz, Basement Jaxx, Modjo, Armand van Helden, Kygo, Avicii i inni.
Ze względu na złożoność projektu powstała Visual Symphony Orchestra składająca się kilkudziesięciu najlepszych muzyków orkiestrowych w Polsce pod kierownictwem doświadczonego kompozytora i aranżera — Dariusza Tarczewskiego.

Do współpracy przy projekcie zaprosiliśmy także DJ-a Wookie, którego ponad 25-letnie doświadczenie w pracy z muzyką klubową nadało projektowi Sympho House wyjątkowy charakter.

Na scenie pojawią się znakomici wokaliści: Kasia Wilk, Kasia K8 Rościńska, John James i Daniel Moszczyński.

Sympho House to nie tylko muzyka to także multimedialno-świetlny spektakl oddający niesamowity klimat balearskich klubów muzycznych. To potężna dawka housowej energii w symfonicznych aranżacjach z udziałem Orkiestry oraz DJ-a na żywo. Na tym koncercie z pewnością trudno będzie stać w miejscu!


Koncert Sympho House organizowany przez Visual Production jest cześcią Summer Sky Festival 2021 – cyklu letnich wydarzeń kulturalnych w całej Polsce.

W ramach Summer Sky Festival stworzymy specjalne strefy chilloutu, gdzie będziecie mogli coś zjeść, wypić i zrelaksować się ze znajomymi. Strefy chilloutu będą udostępnione podczas trwania całego koncertu, a także przed i po nim, umożliwiając before i after party.

Występują

Kasia Wilk

Kasia K8 Rościńska

John James

Daniel Moszczyński

Visual Symphony Orchestra

Visual Symphony Orchestra

Darek Tarczewski

DJ Wookie

powered by summer sky festival

Kasia WILK

Piosenkarka, autorka tekstów. Posiada niezwykle charakterystyczny, mocny wokal i charyzmatyczną osobowość. W 2010 roku magazyn "Machine" umieścił ją na liście "50 najlepszych polskich wokalistek". Największą popularność przyniosła jej współpraca z poznańskim raperem Mezo. Ich wspólne single „Ważne" i "Sacrum" doczekały się wielu nagród. m.in. II miejsce w konkursie opolskich premier (2005) Eska Music Awards, Superjedynka (2007) za album "Eudaimonia" (Złota Płyta). Współpracowała z Kayah (m.in. koncert "MTV Unplugged"), a od blisko 15 lat współpracuje z Orkiestrą Adama Sztaby. Solową działalność Kasia rozpoczęła w 2008 roku wraz z premierą utworu „Pierwszy raz”. W tym samym roku ukazał się jej solowy album „Unisono”, z którego pochodzi utwór „Do kiedy jestem”, który zwyciężył w polskim finale Międzynarodowego Sopot Festival 2009. Kolejny album pt. "Drugi raz" artystka wydała w 2011. Pochodzący z niej singiel "Escape" został nagrodzony "Brązową Premierą" na festiwalu w Opolu, a następny - "Po prostu", walczył o nagrodę na Festiwalu Sopot Top Trendy. Obecnie Kasia wydała trzeci album, który zapowiada utwór pt. "Światłocień".

Kasia K8 Rościńska

Piosenkarka, kompozytorka i autorka tekstów. Z powodzeniem odnajduje się w różnych gatunkach muzycznych: pop, house, funk, hip-hop, jazz czy repertuarze klasycznym. Współpracowała z takimi wykonawcami jak: Kayah, Stan Borys, Kasia Wilk, Krzysztof Krawczyk, Peja, Agnieszka Włodarczyk, Ten Typ Mes, AudioFeels. Śpiewała jako solistka w Chórze Akademickim UAM i występowała z Poznańską Orkiestrą Rozrywkową. Na swoim koncie ma debiutancki album zatytułowany "K8 o’clock".

John James

John Egwu James alias "JBoy" lub po prostu "John James", jest soulowym artystą, którego unikalny styl łączy takie gatunki jak R & B, Neo-Soul, House, Funk, Afro, Blues i Jazz, tworząc niepowtarzalne brzmienia. John James przez lata dorastał śpiewając muzykę gospel z której energię przełożył do innych gatunków muzycznych. Autor piosenek, piosenkarz i producent. Współpracował z wieloma europejskimi artystami, producentami i muzykami takimi jak Mezo, Tabb, Sick Live, Tim Haze, Loui & Scibi, Seb Skalski, The Checkup, Jazzy Funk, Neevald, Dave Mayer, Matthew Clarck. John James jest współzałożycielem agencji Get Good Music, odpowiedzialnej za Good Music Festival nad jeziorem Malta w Poznaniu.

Daniel Moszczyński

wokalista, frontman, kompozytor, autor tekstów i producent. Założyciel zespołu BIBOBIT. Jest dyplomowanym aktorem scen muzycznych oraz absolwentem Wydziału Jazzu i Muzyki Rozrywkowej i to jazz właśnie, łączony z muzyką funk, soul oraz z rapem pokochał najbardziej. Jako wokalista, prowadząc autorską działalność artystyczną, jest laureatem ponad 40tu festiwali muzycznych, zdobywając wraz ze swoimi zespołami grand prix w tym pierwsze miejsce na legendarnym Woodstocku czy podium w konkursie Męskie Granie Young.

DJ Wookie

Pierwszy klubowy dj w Poznaniu. Jeden z twórców poznańskiej sceny klubowej. Pierwsze kroki stawiał w Malta Klubie w 1994 roku. Początkowo zafascynowany undergroundowym techno i minimal. Później przeszedł na bardziej delikatne i pozytywne brzmienia housowe. Obecnie kojarzony ze sceną house, choc sam woli określać swoje sety jako eklektyczne – lubi czerpać z wielu rodzajów muzyki klubowej (house-wszelkie odmiany, breakbeat, electro, electroclash, garage). Częsty gość najlepszych klubów w Polsce, grał m.in. w: Utopia, Klubokawiarnia, Piekarnia, Klatka (Warszawa), NoBar, Rentgen, Jupiter, Hormon (Krakow), Metro, Sfinks, Sanatorium (3miasto), Sono, Gong, 01 (Bydgoszcz), Kolor, Radiobar, Scena, Daytona (Wroclaw), MegaKlub, Inqubator (Katowice) etc. Miał okazje występować u boku wielu gwiazd m.in. ATFC, Fergie, Dr Motte, Axwell, Touche.

Darek Tarczewski

Kompozytor, producent muzyczny, aranżer i pianista. Człowiek orkiestra posiadający słuch absolutny. Jego kompozycje charakteryzuje rzadko spotykana dziś melodyjność. Zręczne orkiestracje w dziełach symfonicznych, kontrastują z elektronicznymi brzmieniami utworów popowych, soulowych, r&b, jazzowych, czy housowych , w których Darek Tarczewski porusza się z jednakową swobodą. Autor i współautor wielu projektów, m.in.: Balet z narratorem (Bohdan Łazuka) „Zmienność Uczuć”, Musical „The Cherry Orchard” wraz z Robertem Robersonem (Los Angeles) “Kobiety Tuwima Przybory i innych…” (program kabaretowy wraz z Joanną Waluszko). Autor kilkuset kompozycji i aranżacji dla dzieci. Współpraca z takimi autorami jak: Wanda Chotomska, Anna Markowa, Włodzimierz Korcz. Od lat związany z wydawnictwem „Nowa Era”. Autor licznych aranżacji na składy symfoniczne i kameralne. Współpracował m.in. z Rayem Wilsonem (ostatnim wokalistą legendarnej grupy Genesis), Maciejem Maleńczukiem (również producent platynowej płyty: „Jazz for Idiots”), Bohdanem Łazuką, Zbigniewem Wodeckim, Robertem Robersonem, TreVoci. Wraz ze skrzypaczką - Basią Szelągiewicz oraz zespołem Face2Face, nagrał wydaną przez Agencję Muzyczną Polskiego Radia autorską płytę: „Inside the Noise”. Od 2019 roku związany ze swoją Alma Mater – Akademią Muzyczną im. I.J. Paderewskiego w Poznaniu, jako instruktor na wydziale Musicalu.

Visual Symphony Orchestra

Visual Symphony Orchestra

Ponad 30-osobowa orkiestra, która powstała specjalnie na potrzeby projektu Sympho House. Z uwagi na złożoność muzyczną wymagała dobrania najlepszych muzyków z całej Polski. To właśnie odpowiednio dobrana obsada o wysokich umiejętnościach muzycznych nadaje niepowtarzalny charakter projektowi Sympho House. Kierownikiem muzycznym orkiestry jest doświadczony kompozytor, aranżer i pianista - Darek Tarczewski.

21.08.2021

godz. 20:00

AreNa Lato

KRAKÓW

21.08.2021

KRAKÓW

SUMMER SKY FESTIVAL

SPRAWDŹ TEŻ INNE KONCERTY W RAMACH FESTIWALU

22.08.2021
KRAKÓW

21.08.2021
KRAKÓW

SYMPHO HOUSE

18.06.2021
POZNAŃ

25.06.2021
ŁÓDŹ

2.07.2021
GDAŃSK

3.07.2021
GDAŃSK

10.07.2021 KATOWICE

11.07.2021 KATOWICE

powered by summer sky festival