Visual Production - koncerty, spektakle, festiwale
Tre Voci - koncert My Way

TRE VOCI

TRASA KONCERTOWA "MY WAY"

30.09.2023 RZESZÓW

GODZINA 17:00 | 20:00

Filharmonia PODKARPACKA

BILETY: 180 ZŁ (VIP) / 150 zł (GOLD) / 130 zł (SILVER) / 110 zł (BRONZE)

Galeria

Partnerzy

Kup Bilety

Informacje

Voytek Soko Sokolnicki, Mikołaj Adamczak i Miłosz Gałaj – tenorzy, artyści nowej generacji, przepełnieni miłością do ludzi i świata, w którym ponad wszystkimi podziałami króluje muzyka. Na nowo odkrywają piękno klasycznych dzieł nadając im współczesnego brzmienia, a przeboje muzyki popularnej ubogacają symfonicznymi aranżacjami i operowym rozmachem.

To fuzja klasyki, młodości, elegancji, niezwykłych głosów i dużej dawki humoru. Pierwszy i jedyny w Polsce zespół CROSSOVEROWY, mocno oklaskiwany w kraju i na całym świecie. To 3 niezwykłe, mocne i potężne głosy. To 3 indywidualności i wielka przyjaźń. Największe atuty zespołu to: ogromna pasja do śpiewu, spora dawka humoru, luz na scenie, nieustanny kontakt z publicznością oaz wyjątkowa swoboda w interpretacji najpopularniejszych hitów muzyki klasycznej i rozrywkowej.
 
To artyści nowej generacji, obdarzeni niezwykłymi głosami i ogromnym poczuciem humoru i zaskakującym wykonaniem słynnych aranżacji tak wielkich przebojów jak MY WAY, AMAZING GRACE, IL MONDO, SZCZĘŚLIWEJ DROGI czy THE PRAYER.

Występują

Wojtek Sokolnicki

Voytek Soko Sokolnicki

Mikołaj Adamczak

Mikołaj Adamczak

Miłosz Gałaj

Miłosz Gałaj

30.09.2023

godz. 17:00

Filharmonia Podkarpacka

RZESZÓW

30.09.2023

godz. 20:00

Filharmonia Podkarpacka

RZESZÓW