Visual Production - koncerty, spektakle, festiwale

TRE VOCI

WITH LOVE, CZYLI WSZYSTKO O MIŁOŚCI

30.01.2022 SZCZECIN

GODZINA 17:00 | 20:30

FILHARMONIA IM. MIECZYSŁAWA KARŁOWICZA

BILETY: 99 zł (GREEN) / 119 zł (BRONZE) / 139 zł (SILVER) / 159 zł (GOLD) / 199 zł (VIP)

Multimedia

Partnerzy

Kup Bilety
Bilety na wydarzenia

Informacje

Voytek Soko Sokolnicki, Mikołaj Adamczak i Miłosz Gałaj – tenorzy, artyści nowej generacji, przepełnieni miłością do ludzi i świata, w którym ponad wszystkimi podziałami króluje muzyka. Na nowo odkrywają piękno klasycznych dzieł nadając im współczesnego brzmienia, a przeboje muzyki popularnej ubogacają symfonicznymi aranżacjami i operowym rozmachem.

To fuzja klasyki, młodości, elegancji, niezwykłych głosów i dużej dawki humoru. Pierwszy i jedyny w Polsce zespół CROSSOVEROWY, mocno oklaskiwany w kraju i na całym świecie. To 3 niezwykłe, mocne i potężne głosy. To 3 indywidualności i wielka przyjaźń. Największe atuty zespołu to: ogromna pasja do śpiewu, spora dawka humoru, luz na scenie, nieustanny kontakt z publicznością oaz wyjątkowa swoboda w interpretacji najpopularniejszych hitów muzyki klasycznej i rozrywkowej.

 

To artyści nowej generacji, obdarzeni niezwykłymi głosami i ogromnym poczuciem humoru i zaskakującym wykonaniem słynnych aranżacji tak wielkich przebojów jak HALLELUJAH, BESAME MUCHO, czy choćby SHOW MUST GO ON.

Występują

Wojtek Sokolnicki

Voytek Soko Sokolnicki

Mikołaj Adamczak

Mikołaj Adamczak

Miłosz Gałaj

Miłosz Gałaj

30.01.2022

godz. 17:00

Filharmonia im. Mieczysława Karłowicza

SZCZECIN

30.01.2022

godz. 20:30

Filharmonia im. Mieczysława Karłowicza

SZCZECIN