Visual Production - koncerty, spektakle, festiwale
Krzysztof Zalewski - Summer Sky Festival

KRZYSZTOF ZALEWSKI

SUMMER SKY FESTIVAL

18.07.2020 POZNAŃ

GODZINA 20:00

PORT LOTNICZY POZNAŃ ŁAWICA (parking Trawiasty)

BILETY: 105 ZŁ (STREFA VIP) / 90 zł (STREFA STANDARD)

Galeria

Partnerzy

Patronat medialny

Patronat honorowy

Patronat

We współpracy z

elevent

Informacje

Startujemy z wyjątkowym projektem Summer Sky Festival czyli letnim cyklem koncertów, kabaretów oraz stand-upów w przyjemniej wieczornej atmosferze. Koncert otwarcia zagra wszechstronny i niesamowity człowiek orkiestra – Krzysztof Zalewski.

Podczas Summer Sky Festival usłyszycie niesamowite aranżacje utworów z jego płyty, a także kilka nowości. Bo rok 2020 to dla Krzysztofa Zalewskiego czas nowości. Po półrocznej ciszy oraz 4 latach od wydania ostatniego autorskiego albumu wraca z nowym singlem zapowiadającym nowy materiał, którego premiera przewidziana jest na jesieni.

Widzimy się już 18 lipca 2020 o godzinie 20:00 na parkingu trawiastym Portu Lotniczego Ławica. Spodziewajcie się prawdziwie piknikowej atmosfery! Najlepsi artyści z doskonałą muzyką, wyjątkowe otoczenie lotniska, food truck-owa oferta gastronomiczna…to po prostu będzie świetnie spędzony letni wieczór w doborowym towarzystwie.

Strefa VIP – wydzielona strefa najbliżej sceny. Miejsca stojące, możliwości rozłożenia własnych kocyków na trawie w piknikowej atmosferze. Niewielka limitowana liczba osób. Konieczne zachowanie odległości 5m2 na osobę. Bliski dostęp do Food Truck-ów i punktów z napojami.

Strefa Standard – wydzielona strefa nieopodal sceny. Miejsca stojące, możliwości rozłożenia własnych kocyków na trawie w piknikowej atmosferze. Konieczne zachowanie odległości 5m2 na osobę. Dostęp do Food Truck-ów i punktów z napojami.

Organizator: Visual Production

Partner Strategiczny: Port Lotniczy Poznań-Ławica

Partronat medialny: Radio ESKA

Patronat honorowy: Prezydent Miasta Poznania

We współpracy z: Elevent Events

Informator koncertowy - wszystkie niezbędne informacje w jednym miejscu.

Oświadczenie o stanie zdrowia i świadomości ryzyka. Wydrukuj, wypełnij i miej ze sobą. Wymagane do uczestnictwa.

Występują

Krzysztof zalewski - Summer Sky Festival

Krzysztof Zalewski

18.07.2020

godz. 20:00

Port Lotniczy Ławica

POZNAŃ