Visual Production - koncerty, spektakle, festiwale
Pro8lem Art Brut 1 & 2 na żywo w Łodzi

PRO8L3M

ART BRUT 1 & 2 NA ŻYWO

30.07.2022 ŁÓDŹ

GODZINA 20:00

OGRODY GEYERA

BILETY: 129 ZŁ (VIP) / 99 ZŁ (STANDARD)

Galeria

Partnerzy

Bilety na wydarzenia
Kup Bilety

Informacje

Oskar i Steez redefiniują kultowe projekty, dzięki którym ich fani na nowo odkryli perełki polskiej muzyki minionych dekad. “Art Brut na żywo” to okazja by przenieść się w klimat czasów transformacji ustrojowej.

Bogactwo opowiedzianych historii oraz inspiracji płynących z polskiej muzyki lat 70., 80. i 90. jest fundamentem, na którym zespół przygotował wyjątkowe koncertowe show. W kontrze do futurystycznych wizji z innych swoich produkcji, Oskar i Steez po raz kolejny sięgną po obrazy z dorastania w czasach dzikiego kapitalizmu oraz życia w totalnym oderwaniu od współczesnej technologii.

Podczas wydarzenia usłyszycie przekrój utworów z obu płyt Art Brut, w tym także kilka nie granych od dawna klasyków. Będzie to także jedyna okazja by zobaczyć skład PRO8L3M w tej formule koncertowej w Łodzi. Na scenie będą im towarzyszyć: Artur Rojek, Wanda i Banda, Majka Jeżowska, Martyna Jakubowicz.

PRO8L3M to zjawisko, obok którego nie sposób przejść obojętnie. Od momentu debiutu w 2013 roku każde kolejne wydawnictwo zespołu przynosi platynowe płyty i elektryzuje coraz większe kręgi słuchaczy. Zespół wielokrotnie zadebiutował na pierwszym miejscu listy OLIS. Stale wyprzedając największe sale koncertowe w Polsce pozostaje jednym z największych fenomenów muzycznych ostatnich lat. Duet porusza i łączy odbiorców różnych gatunków – od hip-hopu po alternatywę. W ich pełnej popkulturowych nawiązań twórczości, tematyka nowych technologii i futuryzm mieszają się z sensacyjnymi opowieściami. Tworzony przez Oskara i Steeza stołeczny zespół zadebiutował  kontrowersyjnym „C30-C39”, który dla jednych był długo oczekiwanym powiewem świeżości, a dla innych wątpliwym i trudnym do sklasyfikowania fenomenem.

Rok później ostry język Oskara oraz produkcyjne  pomysły Steeza znalazły ujście w kolejnym wydawnictwie – mikstejpie „Art Brut” opartym o sample polskiej muzyki lat 80.. Szeroko komentowany materiał, ponad 30 koncertów i nagroda Artysty Roku magazynu Aktivist, zapewniły zespołowi pozycję jednego z najciekawszych projektów na scenie.


Informacje organizacyjne
Wstęp osób niepełnoletnich: od 16 roku życia z pisemną zgodą rodzica/opiekuna prawnego, poniżej 16 roku życia wstęp z pełnoprawnym opiekunem.

Otwarcie bram godz. 18:30. Dostępny jest darmowy parking na terenie Ogrodów Geyera. Wjazd od ul. Wólczańskiej. W przypadku deszczu prosimy o zabieranie peleryn przeciwdeszczowych, a nie parasoli, które ograniczają widoczność innym uczestnikom. 

Biletów nie trzeba drukować. Wystarczy mieć je zapisane na urządzeniu mobilnym.

Występują

pro8l3m

PRO8L3M

Artur Rojek

Artur Rojek

Wanda i Banda

Wanda i Banda

Martyna Jakubowicz

Martyna Jakubowicz

Majka Jeżowska

Majka Jeżowska

30.07.2022

godz. 20:00

Ogrody Geyera

ŁÓDŹ