Visual Production - koncerty, spektakle, festiwale
Save The Planet - Koncert Katowice

SAVE THE PLANET

MULTIMEDIA LIVE CONCERT

3.10.2021 KATOWICE

GODZINA 18:00

HALA SPODEK

WSZYSTKIE OSOBY, KTÓRE ZAKUPIŁY BILETY NA TEJ STRONIE PROSIMY O KONTAKT NA ADRES: SPRZEDAZ@ICONLIVE.PL. W INNYM PRZYPADKU PROSIMY O KONTAKT Z BILETERIAMI W KTÓRYCH ZOSTAŁY ZAKUPIONE BILETY.

Galeria

Organizator

Partnerzy

Natlional Geographic
Kup Bilety

Informacje

Już 3 października spotykamy się w katowickim Spodku, gdzie muzyka i technologia połączą siły we wspólnym celu, jakim jest zwrócenie uwagi na niepokojące zmiany klimatyczne.

Orkiestra Symfoniczna Collegium F, pod batutą Marcina Sompolińskiego zaprezentuje nowe spojrzenie na arcydzieło Antonio Vivaldiego „Cztery Pory Roku”.

Na scenie wystąpi również Mariusz Patyra. Wybitny wirtuoz skrzypiec, który jako pierwszy w historii Polak zdobył I nagrodę i nagrodę specjalną w międzynarodowym konkursie „Premio Nicolo Paganini”. Wspaniałe osiągnięcia artystyczne otworzyły mu drogę do znakomitych sal koncertowych w Europie, Japonii, Stanach Zjednoczonych Ameryki i Meksyku.

Koncert wyreżyseruje czterokrotny laureat festiwalu Cannes Golden Lions, Jarbas Agnelli. Niepowtarzalne doznania zapewnią efekty specjalne oraz sugestywna oprawa wizualna, wyświetlona na gigantycznym ekranie panoramicznym – przygotowana przez uznane studio Platige Image.

Każdy kupiony bilet to dwa zasadzone drzewa, które w ciągu roku pochłoną kilkanaście kilogramów CO2.

Wprost z Katowic wyruszymy w trasę koncertową po Polsce oraz wzdłuż brazylijskiej Amazonki.
Daty kolejnych wydarzeń podamy wkrótce.

Czas trwania koncertu: 1:45

ORGANIZATOR I PRODUCENT: ICON LIVE ENTERTAINMENT
WSPÓŁORGANIZATOR: VISUALPRODUCTION

Występują

Orkiestra Symfoniczna Collegium F

Marcin Sompoliński

Mariusz Patyra