Visual Production - koncerty, spektakle, festiwale
Spektakl komediowy Bożyszcze Kobiet

Bożyszcze Kobiet

Spektakl komediowy

7.03.2022

GODZINA 17:30 I 20:45

SALA PORTU GDYNIA

BILETY: 139 zł (VIP) / 119 zł (GOLD) / 99 zł (SILVER)

Multimedia

Partnerzy

logo teatr capitol

Informacje

Pozornie przyzwoity Barney prowadzi szczęśliwe życie – dom, kochająca żona, praca w restauracji. W jego oczach jednak, wydaje mu się ono nudne, postanawia więc je uatrakcyjnić i organizuje schadzki z przypadkowo spotkanymi kobietami: seksowną Helen, gadatliwą Bobby oraz cierpiąca na depresję Jenny.

Na naszych oczach, ten Casanova w średnim wieku staje się coraz śmieszniejszy, ale i pewniejszy siebie – każdą kolejną schadzkę aranżuje coraz zręczniej. W miarę rozwoju akcji, w lekkim stylu pełnym żartów, wśród dowcipnych dialogów, nasuwa się pytanie: czy jedynym sposobem ubarwienia szarego życia jest zdrada i kłamstwo? Przekonajcie się Państwo, jakiej odpowiedzi udzieli finał przedstawienia… W roli kochliwego Barneya zobaczą Państwo fenomenalnego Piotra Gąsowskiego, który swoją mimiką i komicznymi ruchami doprowadzi Was do łez. Piękne i ponętne kandydatki na kochanki Barney’a grają: Anna Dereszowska, Hanna Śleszyńska i Anna Modrzejewska. Każda jest różna, ale wszystkie doprowadzą go do szaleństwa. Helen (Anna Dereszowska) swoją zmysłowością, Bobby (Anna Modrzejewska) artystyczną duszą, zaś Jenny (Hanna Śleszyńska) głębią przemyśleń i wątpliwości. Dzięki ich barwnym charakterom, Barney z pewnością przestanie się nudzić!

„Bożyszcze kobiet” to lekka, pełna dowcipnych dialogów komedia o relacjach damsko-męskich, którą pokochają (nie tylko) osoby w długich związkach. Zapraszamy!

Czas trwania: 120 minut z przerwą

Występują

Piotr Gąsowski

Piotr Gąsowski

Anna Dereszowska

Anna Dereszowska

Hanna Śleszyńska

Hanna Śleszyńska

Anna Modrzejewska

Anna Modrzejewska

7.03.2022

godz. 17:30

Sala Portu Gdynia

GDYNIA

7.03.2022

godz. 20:45

Sala Portu Gdynia

GDYNIA