Visual Production - koncerty, spektakle, festiwale

Dobry Wieczór Kawalerski

Spektakl komediowy

1.10.2023 POZNAŃ

GODZINA 16:00 | 19:00

KINO teatr apollo

Bilety OD 120 zł

Multimedia

Partnerzy

Kup Bilety

Informacje

„Dobry Wieczór Kawalerski czyli na drugą nóżkę” to najnowsza odsłona sztuki pokazującej szaleństwo kawalerskiego wieczoru. Podążając za zmieniającymi się trendami i upływającym czasem, twórcy przygotowali spektakl, który ani na chwilę nie zwalnia tempa i zaprasza widzów na dwa akty doskonałej zabawy. Co może się wydarzyć podczas takiego wieczoru? Otóż wydarzyć może się wszystko!

Każdy wieczór kawalerski to niezapomniana impreza! A ta jest wyjątkowa, pełna humoru, przewrotna i nieprzewidywalna. Nasi bohaterowie mają za sobą zaskakujące życiowe doświadczenia z kobietami i wyciągają z nich odmienne wnioski na temat relacji damsko-męskich. Co wyniknie ze skonfrontowania tak różnych punktów widzenia w przeddzień ślubu jednego z nich? Odpowiedź czeka na widzów!

„Dobry Wieczór Kawalerski czyli na drugą nóżkę” bawi słowem, sytuacją i szczerością. Nie brakuje w nim paru chwil na refleksję i krótką zadumę nad tym nad czym zadumać się czasem trzeba. A wszystko to wybornie podane na scenie w formie błyskotliwych dialogów i dynamicznie wyreżyserowanych scen. „Dobry wieczór kawalerski czyli na drugą nóżkę” zaskakuje, relaksuje i co najważniejsze: skutecznie poprawia humor.

 Scenariusz napisała Dorota Truskolaska Alibert, spektakl wyreżyserował Piotr Nowak.

Czas trwania: 120 min. z przerwą

Występują

Marcin Rogacewicz

Marcin Rogacewicz

Piotr Nowak

Piotr Nowak

Waldermar Błaszczyk

Waldemar Błaszczyk

Michał Sitarski

Michał Sitarski

Tomasz Borkowski

Tomasz Borkowski

1.10.2023

godz. 16:00

Kino Teatr Apollo

POZNAŃ

1.10.2023

godz. 19:00

Kino Teatr Apollo

POZNAŃ