Visual Production - koncerty, spektakle, festiwale

Dobry Wieczór Kawalerski

Spektakl komediowy

12.10.2024 rzeszów

GODZINA 17:00 | 20:00

filharmonia podkarpacka

Multimedia

Partnerzy

Kup Bilety

Informacje

„Dobry Wieczór Kawalerski czyli na drugą nóżkę” to najnowsza odsłona sztuki pokazującej szaleństwo kawalerskiego wieczoru. Podążając za zmieniającymi się trendami i upływającym czasem, twórcy przygotowali spektakl, który ani na chwilę nie zwalnia tempa i zaprasza widzów na dwa akty doskonałej zabawy. Co może się wydarzyć podczas takiego wieczoru? Otóż wydarzyć może się wszystko!

Każdy wieczór kawalerski to niezapomniana impreza! A ta jest wyjątkowa, pełna humoru, przewrotna i nieprzewidywalna. Nasi bohaterowie mają za sobą zaskakujące życiowe doświadczenia z kobietami i wyciągają z nich odmienne wnioski na temat relacji damsko-męskich. Co wyniknie ze skonfrontowania tak różnych punktów widzenia w przeddzień ślubu jednego z nich? Odpowiedź czeka na widzów!

„Dobry Wieczór Kawalerski czyli na drugą nóżkę” bawi słowem, sytuacją i szczerością. Nie brakuje w nim paru chwil na refleksję i krótką zadumę nad tym nad czym zadumać się czasem trzeba. A wszystko to wybornie podane na scenie w formie błyskotliwych dialogów i dynamicznie wyreżyserowanych scen. „Dobry wieczór kawalerski czyli na drugą nóżkę” zaskakuje, relaksuje i co najważniejsze: skutecznie poprawia humor.

Scenariusz napisała Dorota Truskolaska Alibert, spektakl wyreżyserował Piotr Nowak.

Czas trwania: 120 min. z przerwą

Występują

Marcin Rogacewicz

Marcin Rogacewicz

Piotr Nowak

Piotr Nowak

Waldermar Błaszczyk

Waldemar Błaszczyk

Tomasz Borkowski

Tomasz Borkowski

Bartłomiej Nowosielski

12.10.2024

godz. 17:00

Filharmonia Podkarpacka

RZESZÓW

12.10.2024

godz. 20:00

Filharmonia Podkarpacka

RZESZÓW