Visual Production - koncerty, spektakle, festiwale
Spektakl Dobry Wieczór Kawalerski

Dobry Wieczór Kawalerski

Spektakl komediowy

15.05.2022 WROCŁAW

GODZINA 16:00 | 19:00

SALA KONCERTOWA RADIA WROCŁAW

Bilety: 120 zł (PARTER) / 100 ZŁ (BALKON)

Multimedia

Partnerzy

Kup Bilety

Informacje

„Dobry Wieczór Kawalerski czyli na drugą nóżkę” to najnowsza odsłona sztuki pokazującej szaleństwo kawalerskiego wieczoru. Podążając za zmieniającymi się trendami i upływającym czasem, twórcy przygotowali spektakl, który ani na chwilę nie zwalnia tempa i zaprasza widzów na dwa akty doskonałej zabawy. Co może się wydarzyć podczas takiego wieczoru? Otóż wydarzyć może się wszystko!

Każdy wieczór kawalerski to niezapomniana impreza! A ta jest wyjątkowa, pełna humoru, przewrotna i nieprzewidywalna. Nasi bohaterowie mają za sobą zaskakujące życiowe doświadczenia z kobietami i wyciągają z nich odmienne wnioski na temat relacji damsko-męskich. Co wyniknie ze skonfrontowania tak różnych punktów widzenia w przeddzień ślubu jednego z nich? Odpowiedź czeka na widzów!

„Dobry Wieczór Kawalerski czyli na drugą nóżkę” bawi słowem, sytuacją i szczerością. Nie brakuje w nim paru chwil na refleksję i krótką zadumę nad tym nad czym zadumać się czasem trzeba. A wszystko to wybornie podane na scenie w formie błyskotliwych dialogów i dynamicznie wyreżyserowanych scen. „Dobry wieczór kawalerski czyli na drugą nóżkę” zaskakuje, relaksuje i co najważniejsze: skutecznie poprawia humor.

Spektakl grany jest w dwóch, zmieniających się obsadach (w jednej obsadzie jest pięciu aktorów). Scenariusz napisała Dorota Truskolaska Alibert, spektakl wyreżyserował Piotr Nowak.

Występują

(obsada wymiennie)

Marcin Rogacewicz

Marcin Rogacewicz

Piotr Nowak

Piotr Nowak

Michał Żurawski

Michał Żurawski

Waldermar Błaszczyk

Waldemar Błaszczyk

Piotr Miazga

Piotr Miazga

Piotr Ligenza

Piotr Ligienza

Michał Sitarski

Michał Sitarski

Tomasz Borkowski

Tomasz Borkowski

15.05.2022

godz. 16:00

Sala Radia Wrocław

WROCŁAW

15.05.2022

godz. 19:00

Sala Radia Wrocław

WROCŁAW