Spektakl komediowy Jeśli Pragniesz Kobiety To Ją Porwij

Jeśli pragniesz kobiety to ją porwij

Spektakl komediowy - PREMIERA

24.02.2023 GDAŃSK

GODZINA 17:30 | 20:30

SCENA TEATRALNA NOT

TYLKO DO 31.01.2023 KUP BILETY 25% TANIEJ. WPISZ KOD: FERIEZIMOWE

BILETY: 130 ZŁ (VIP) / 110 ZŁ (GOLD)

Multimedia

Partnerzy

Informacje

Młody, przeciętnej urody mężczyzna Adam, trochę zakompleksiony, trudniący się stereotypowo nudnym zawodem księgowego, pragnie kobiet i kolekcjonuje je jak znaczki. Swoje trofea zdobywa w niekonwencjonalny sposób – porywa je. Nigdy nie wie, na kogo może trafić, ale stara się dogadzać swoim ofiarom. Zawsze przygotowuje pyszną kolację, wino, deser, a zastawę dopasowuje do stroju kobiety. Porwane kobiety są związane, zakneblowane i muszą towarzyszyć swojemu oprawcy.

Po kolacji i rozmowie, porywacz wypuszcza swoją ofiarę i na ogół wszystkie uciekają, aż do czasu, kiedy jedna z porwanych dam zakochuje się w Adamie i chce się z nim związać. Wtedy bohater okazuje się „mocny tylko w gębie”, bo rzeczywistość go przerasta.

Ponadto kobiet, które oczarował swoim sposobem bycia i rozkochał poprzez sam fakt zaoferowania im przygody życia, jest więcej. Bohater osaczony przedstawicielkami płci pięknej szuka ratunku, ale zamiast tego przybywa mąż jednej z wielbicielek i zaczynają się dziać zaskakujące rzeczy…

Zapraszamy na premierę nowej komedii twórców popularnych spektakli Triathlon Story i Dobry Wieczór Kawalerski.

Opinie widzów

5/5

Zabawna komedia w wykonaniu kilku wspaniałych aktorów. Ciekawy scenariusz – lekki, czysty w odbiorze, w sam raz, żeby miło spędzić zimowy wieczór w towarzystwie kochanej żony. Fabuła spójna i zrozumiała dla widza. Akcja rozkręca się stopniowo, budując zaciekawienie, by już pod koniec pierwszej części (ok. 50 min) bawić widza dobrym humorem. W drugiej części usłyszymy jeszcze bardziej zabawne teksty i zobaczymy wspaniałą grę aktorów. Gorąco POLECAM ten spektakl.

5/5

Dobrze zagrana farsa na nudę w związku. Świetna zabawa. W krzywym zwierciadle pokazana rzeczywistość starszych związków. Bardzo dobrze zagrane i dające do myślenia przedstawienie. Polecam

5/5

wspaniałe, zabawne, inteligentne 😊 popłakałam się ze śmiechu. 

Występują

*wymiennie: Kaziu Mazur/Mateusz Mosiewicz

Anna Oberc

Anna Oberc

Waldermar Błaszczyk

Waldemar Błaszczyk

Małgorzata Lewińska

Małgorzata Lewińska

Kaziu Mazur

Kaziu Mazur

Mateusz Mosiewicz

Mateusz Mosiewicz

24.02.2023

godz. 17:30

NOT

GDAŃSK

24.02.2023

godz. 20:30

NOT

GDAŃSK