Visual Production - koncerty, spektakle, festiwale

Jeśli pragniesz kobiety to ją porwij

Spektakl komediowy

25.02.2024 chorzów

GODZINA 16:00 | 19:00

chorzowskie centrum kultury

Multimedia

Partnerzy

Informacje

Zapraszamy na nową komedię twórców popularnych spektakli „Triathlon Story” i „Dobry Wieczór Kawalerski”.

Czy porywacz może stać się ofiarą? O tym przekona się Adam, który urozmaica swoje monotonne życie nietypowym hobby – porywa kobiety i organizuje im romantyczne randki.

Młody mężczyzna z kompleksami i nudnym zawodem księgowego przy porwanych zmienia się w prawdziwego romantyka, serwując wykwitną kolację, wino i dopasowując wygląd zastawy do jej stroju.

Randki kończy wypuszczeniem ofiary ze swojego mieszkania tuż po posiłku i rozmowie, ale tylko do czasu, aż znajduje się kobieta, która przejmuje inicjatywę i odwraca role w porwaniu… Sprawdź co się wydarzy!

Pełna humoru komedia dla dorosłych widzów, która z krzywym zwierciadle obrazuje relacje damsko-męskie i stawia pytania o miłość i związki.

Opinie widzów

5/5

Zabawna komedia w wykonaniu kilku wspaniałych aktorów. Ciekawy scenariusz – lekki, czysty w odbiorze, w sam raz, żeby miło spędzić zimowy wieczór w towarzystwie kochanej żony. Fabuła spójna i zrozumiała dla widza. Akcja rozkręca się stopniowo, budując zaciekawienie, by już pod koniec pierwszej części (ok. 50 min) bawić widza dobrym humorem. W drugiej części usłyszymy jeszcze bardziej zabawne teksty i zobaczymy wspaniałą grę aktorów. Gorąco POLECAM ten spektakl.

5/5

Dobrze zagrana farsa na nudę w związku. Świetna zabawa. W krzywym zwierciadle pokazana rzeczywistość starszych związków. Bardzo dobrze zagrane i dające do myślenia przedstawienie. Polecam

5/5

wspaniałe, zabawne, inteligentne 😊 popłakałam się ze śmiechu. 

Występują

Anna Oberc

Anna Oberc

Waldermar Błaszczyk

Waldemar Błaszczyk

Małgorzata Lewińska

Małgorzata Lewińska

Mateusz Mosiewicz

Mateusz Mosiewicz

Piotr Zelt

Piotr Zelt

Kaziu Mazur

Kaziu Mazur

25.02.2024

godz. 16:00

Chorzowskie Centrum Kultury

CHORZÓW

25.02.2024

godz. 19:00

Chorzowskie Centrum Kultury

CHORZÓW