Visual Production - koncerty, spektakle, festiwale

Jeśli pragniesz kobiety to ją porwij

Spektakl komediowy

3.12.2023 pOZNAŃ

GODZINA 16:00 | 19:00

Kino teatr Apollo

BILETY OD 120 ZŁ

Multimedia

Partnerzy

Informacje

Zapraszamy na nową komedię twórców popularnych spektakli „Triathlon Story” i „Dobry Wieczór Kawalerski”.

Czy porywacz może stać się ofiarą? O tym przekona się Adam, który urozmaica swoje monotonne życie nietypowym hobby – porywa kobiety i organizuje im romantyczne randki.

Młody mężczyzna z kompleksami i nudnym zawodem księgowego przy porwanych zmienia się w prawdziwego romantyka, serwując wykwitną kolację, wino i dopasowując wygląd zastawy do jej stroju.

Randki kończy wypuszczeniem ofiary ze swojego mieszkania tuż po posiłku i rozmowie, ale tylko do czasu, aż znajduje się kobieta, która przejmuje inicjatywę i odwraca role w porwaniu… Sprawdź co się wydarzy!

Pełna humoru komedia dla dorosłych widzów, która z krzywym zwierciadle obrazuje relacje damsko-męskie i stawia pytania o miłość i związki.

Opinie widzów

5/5

Zabawna komedia w wykonaniu kilku wspaniałych aktorów. Ciekawy scenariusz – lekki, czysty w odbiorze, w sam raz, żeby miło spędzić zimowy wieczór w towarzystwie kochanej żony. Fabuła spójna i zrozumiała dla widza. Akcja rozkręca się stopniowo, budując zaciekawienie, by już pod koniec pierwszej części (ok. 50 min) bawić widza dobrym humorem. W drugiej części usłyszymy jeszcze bardziej zabawne teksty i zobaczymy wspaniałą grę aktorów. Gorąco POLECAM ten spektakl.

5/5

Dobrze zagrana farsa na nudę w związku. Świetna zabawa. W krzywym zwierciadle pokazana rzeczywistość starszych związków. Bardzo dobrze zagrane i dające do myślenia przedstawienie. Polecam

5/5

wspaniałe, zabawne, inteligentne 😊 popłakałam się ze śmiechu. 

Występują

Anna Oberc

Anna Oberc

Waldermar Błaszczyk

Waldemar Błaszczyk

Małgorzata Lewińska

Małgorzata Lewińska

Mateusz Mosiewicz

Mateusz Mosiewicz

3.12.2023

godz. 16:00

Teatr Apollo

POZNAŃ

3.12.2023

godz. 19:00

Teatr Apollo

POZNAŃ