Visual Production - koncerty, spektakle, festiwale
Spektakl Kobieta, która ugotowała męża

Kobieta, która ugotowała męża

SPEKTAKL DLA DOROSŁYCH

18.11.2021 POZNAŃ

GODZINA 17:45 I 20:30

AULA ARTIS

BILETY: 125 zł (PARTER VIP) / 110 zł (PARTER GOLD) / 85 zł (BALKON GOLD) / 65 zł (BALKON SILVER)

Multimedia

Partnerzy

Teatr Kamienica logo

Informacje

Pikantny tekst, apetyczna obsada i wyśmienita reżyseria – to składniki wybornego przedstawienia. Jak smakuje przygotowane z artystyczną starannością, najnowsze w karcie, danie główne serwowane przez Teatr Kamienica? Opinie prawdziwych smakoszy teatru są celujące, więc zapraszamy do stołu. To znaczy na widownię!

Hilary (Dorota Chotecka) to świetna gospodyni, która bardzo dba o podniebienie męża. Kenneth (Jacek Lenartowicz) uwielbia dobrze zjeść i jest przyzwyczajony do tego, by mu usługiwano. Pragnąc jednak uczuciowej odmiany, zamienia Hilary na nowszy model, Laurę (Marta Chodorowska/Michalina Sosna).

„Kobieta, która ugotowała męża” to nowoczesna forma dramatu z elementami komedii. W sztuce tej, jak w życiu, lawiny śmiechu, a czasem łzy, występują naprzemiennie. Spektakl o miłosnym trójkącie i intrygującej sztuce kłamstwa. Pełen zabawnych dialogów, przedstawia relacje na linii mąż-żona, żona-kochanka, kochanka-mąż. Tu pytania żony miksują się z kipiącymi kłamstwami męża, a domysły kochanki przypiekają jego ego. Wszystko to w smacznej oprawie z pobudzającą zmysły grą aktorską.

Czas trwania spektaklu: 120 minut z przerwą.

Występują

Dorota Chotecka

Dorota Chotecka

Marta Chodorowska

Marta Chodorowska

Jacek Lenartowicz

18.11.2021

godz. 17:45

Aula Artis

POZNAŃ

18.11.2021

godz. 20:30

Aula Artis

POZNAŃ