Visual Production - koncerty, spektakle, festiwale
Spektakl Kobieta, która ugotowała męża

Kobieta, która ugotowała męża

SPEKTAKL Komediowy

9.10.2022 WROCŁAW

GODZINA 16:00 I 19:00

SALA KONCERTOWA RADIA WROCŁAW

TYLKO DO 9.10.2022 KUP BILETY 15% TANIEJ. WPISZ KOD: JESIENZKULTURA

BILETY: 120 zł (PARTER) / 100 zł (BALKON)

Multimedia

Partnerzy

Teatr Kamienica logo

Informacje

Pikantny tekst, apetyczna obsada i wyśmienita reżyseria – to składniki wybornego przedstawienia. Jak smakuje przygotowane z artystyczną starannością, najnowsze w karcie, danie główne serwowane przez Teatr Kamienica? Opinie prawdziwych smakoszy teatru są celujące, więc zapraszamy do stołu. To znaczy na widownię!

Hilary (Dorota Chotecka) to świetna gospodyni, która bardzo dba o podniebienie męża. Kenneth (Jacek Lenartowicz) uwielbia dobrze zjeść i jest przyzwyczajony do tego, by mu usługiwano. Pragnąc jednak uczuciowej odmiany, zamienia Hilary na nowszy model, Laurę (Marta Chodorowska/Michalina Sosna).

„Kobieta, która ugotowała męża” to nowoczesna forma dramatu z elementami komedii. W sztuce tej, jak w życiu, lawiny śmiechu, a czasem łzy, występują naprzemiennie. Spektakl o miłosnym trójkącie i intrygującej sztuce kłamstwa. Pełen zabawnych dialogów, przedstawia relacje na linii mąż-żona, żona-kochanka, kochanka-mąż. Tu pytania żony miksują się z kipiącymi kłamstwami męża, a domysły kochanki przypiekają jego ego. Wszystko to w smacznej oprawie z pobudzającą zmysły grą aktorską.

Czas trwania spektaklu: 120 minut z przerwą.

Występują

Dorota Chotecka

Dorota Chotecka

Marta Chodorowska

Marta Chodorowska

Jacek Lenartowicz

Jacek Lenartowicz

9.10.2022

godz. 16:00

Sala Radia Wrocław

WROCŁAW

9.10.2022

godz. 19:00

Sala Radia Wrocław

WROCŁAW