Visual Production - koncerty, spektakle, festiwale
Spektakl TEST

TEST

Spektakl komediowy

20.11.2021 GDAŃSK

GODZINA 17:00 | 19:00

SCENA TEATRALNA NOT

BILETY: 115 zł (GOLD) / 90 zł (SILVER) / 75 zł (BRONZE)

Multimedia

Partnerzy

Kup Bilety

Informacje

Wybór przed którym stanie małżeństwo – Pola (Daria Widawska/ Ilona Wrońska) i Daniel (Mariusz Słupiński/ Leszek Lichota) nie jest prosty. Z pozoru niewinna, towarzyska gra niesie za sobą poważne konsekwencje, gdy na stół zostają wyłożone realne pieniądze. Gdy każde z małżonków chce zdecydować się na inną opcję, rozpoczyna się małżeńska walka na argumenty, która niespodziewanie wymyka się spod kontroli. Na jaw wychodzą pikantne szczegóły z życia pary, które stają się prawdziwą pożywką dla ich…przyjaciół – milionera Bruna (Jarosław Boberek) oraz młodziutkiej psycholożki Beaty (Aleksandra Grzelak/Michalina Sosna). Niewinna gra uwalnia demony, a emocje wymykają się spod kontroli. Pozornie błahy test okazuje się być życiową próbą i wyborem pomiędzy miłością a pieniędzmi.

Test, którego autorem jest Jordi Vallejo Duarri to niezwykle ujmująca sztuka o miłości, kłamstwach i ukrytych pragnieniach. Spektakl objawia siłę zarówno prawdziwych uczuć, jak i pieniędzy dla ludzi XXI wieku.

Mistrzowski dialog i wciągająca fabuła sztuki sprawiają, że widz staje się uczestnikiem tej niełatwej gry. Czy test – swoista próba przyzwoitości i moralności pokaże kim naprawdę jesteś?

Czas trwania spektaklu: 80 minut bez przerwy.

Występują

Daria Widawska

Daria Widawska

Aleksandra Grzelak

Aleksandra Grzelak

Jarosław Boberek

Jarosław Boberek

Mariusz Słupiński

Mariusz Słupiński

20.11.2021

godz. 17:00

Scena teatralna NOT

GDAŃSK

20.11.2021

godz. 19:00

Scena teatralna NOT

GDAŃSK