Visual Production - koncerty, spektakle, festiwale
Spektakl komediowy Kumulacja

KUMULACJA, czyli pieniądze to nie wszystko

Spektakl komediowy

10.11.2022 GDAŃSK

GODZINA 17:45 | 20:45

SCENA TEATRALNA NOT

TYLKO DO 10.11.2022 KUP BILETY 25% TANIEJ. WPISZ KOD: JESIENZTEATREM

CENY: 130 zł (VIP) / 110 zł (GOLD)

Multimedia

Partnerzy

Informacje

Co byś zrobił gdybyś trafił kumulację w loterii i z dnia na dzień został milionerem? Odpowiedź wydaje się prosta? Nic bardziej mylnego. Każdego bowiem, po pierwszej chwili euforii, mogą najść wątpliwości – i co dalej? A jeśli dodatkowo najbliżsi mają zupełnie inne zdanie niż Ty i nie podzielają Twojej oryginalnej życiowej filozofii? Wtedy wygrane pieniądze mogą okazać się niczym w porównaniu do skali kłopotów, nerwów i emocji, które pojawią się wraz z nagrodą.

Ważne dylematy ubrane w przekomiczne sytuacje, zaskakujące rozwiązania z pozoru prozaicznych problemów, dialogi pełne inteligentnego, uszczypliwego poczucia humoru, cięte riposty i obraz najbardziej pierwotnych instynktów ludzkiej natury.

Zapraszamy Państwa na komedię „Kumulacja, czyli pieniądze to nie wszystko” w reżyserii Tomasza Sapryka, polską prapremierę francuskiej sztuki „Non a l’argent!” Flavi Coste. Na scenie wyjątkowy zespół aktorski: Michał Meyer jako „szczęśliwy” zwycięzca, Milena Suszyńska w roli jego zirytowanej życiem żony, Marcin Bosak jako wspólnik i niezastąpiony przyjaciel domu, oraz Izabela Dąbrowska w roli mamusi, której „ciągle coś się od życia należy”.

Długo nie zapomnicie tej sztuki, a postawione w niej pytania będą Państwa bawić, zastanawiać i jednocześnie prowokować do przemyśleń. Bowiem kiedy w grę wchodzą naprawdę duże pieniądze, budzą się nasze mocno uśpione demony i prawdziwe pragnienia, a rodzinno-przyjacielskie więzi poddane są najcięższej z prób…

Czas trwania spektaklu: 100 minut z przerwą.
Spektakl wyłącznie dla widzów dorosłych.

Recenzje

Kumulacja, czyli pieniądze to nie wszystko w reżyserii Tomasza Sapryka w Teatrze Kamienica to fantastyczne kreacje  aktorskie  i błyskotliwe, pełne humoru dialogi, które sprawią, że będziecie się świetnie bawić. Spektakl wywołuje salwy śmiechu, ale również skłania do refleksji nad znaczeniem pieniędzy w życiu oraz tego jak wpływają na relacje rodzinne i przyjacielskie. (…) Nie chcę zdradzać więcej szczegółów więc dodam tylko, że to będzie wieczór pełen emocji, wzajemnych oskarżeń, pretensji, ciętych ripost i zaskakujących zwrotów akcji.

Dorota Jurek, kulturalnemedia.pl

Występują

Marcin Bosak

Marcin Bosak

Izabela Dąbrowska

Izabela Dąbrowska

Michał Meyer

Michał Meyer

Milena Suszyńska

Milena Suszyńska

10.11.2022

godz. 17:45

SCENA TEATRALNA NOT

GDAŃSK

10.11.2022

godz. 20:45

SCENA TEATRALNA NOT

GDAŃSK