Visual Production - koncerty, spektakle, festiwale

METODA NA WNUCZKA

PREMIERA. NOWY Spektakl komediowy

21.05.2023 POZNAŃ

GODZINA 16:00 | 19:00

Aula Artis

Multimedia

Partnerzy

Teatr Kamienica logo

Informacje

Charyzmatyczne starsze panie są jak ogień i woda. Danuta (Aldona Jankowska/ Maria Winiarska), niepoprawna marzycielka, pomiędzy prezentacjami kosmicznie drogich garnków i ściereczek, gra w lotto zmotywowana fantazjami o podróży życia. Bożena (Dorota Kamińska) natomiast jest jak wino – im starsza tym…mocniejsza. Twardo stąpa po ziemi, choć jest absolutną fanką szybkiej jazdy na hulajnodze.

Co się wydarzy, gdy w jednej chwili świat nieprzeciętnych seniorek zostanie wywrócony do góry nogami?  Czy przyjacielowi z dawnych lat – Waldkowi (Robert Rozmus), uda się wyciągnąć damy z niezłych tarapatów? Podobno nie ma cwaniaka nad warszawiaka, ale gdy do akcji wkracza pełna kobiecych wdzięków, przebiegła Malwina (Agnieszka Wielgosz), wszystko się może zdarzyć. Do szalonego tańca z oszustami nieśmiało przygrywać będzie zakochany Mieczysław (Michał Milowicz/ Marek Sadowski), bo doskonale wie „że najwięcej witaminy mają polskie dziewczyny”….

„Metoda na wnuczka” w reżyserii Emiliana Kamińskiego to przezabawna komedia z wątkiem kryminalnym w tle. Niecodzienna sztuka, w której wiek traktowany jest z przymrużeniem oka, a życie dojrzałych mieszkańców Warszawy, pokazane jest w pełnej palecie barw. Porządna dawka humoru, cięte riposty i lawina emocji od których dosłownie kręcić się będzie nasza scena!

Czas trwania spektaklu: 110 minut z przerwą.

SPEKTAKL WYŁĄCZNIE DLA WIDZÓW DOROSŁYCH

Występują

(obsada wymiennie)

Maria Winiarska Teatr Kamienica

Maria Winiarska

Aldona Jankowska Teatr Kamienica

Aldona Jankowska

Dorota Kamińska Teatr Kamienica

Dorota Kamińska

Agnieszka Wielgosz

Michał Milowicz

Marek Sadowski Teatr Kamienica

Marek Sadowski

Robert Rozmus Teatr Kamienica

Robert Rozmus

21.05.2023

godz. 16:00

Aula Artis

POZNAŃ

21.05.2023

godz. 19:00

Aula Artis

POZNAŃ