Visual Production - koncerty, spektakle, festiwale
Spektakl Miłosna Pułapka

MIŁOSNA PUŁAPKA

NOWY Spektakl komediowy

11.12.2020 BYDGOSZCZ

GODZINA 18:00

KINOTEATR ADRIA

BILETY: 120 zł (VIP) / 110 zł (GOLD) / 90 zł (SILVER)

Spektakl przygotowany do sprzedaży i grania wg. obecnie obowiązujących wytycznych sanitarnych. Limitowana libcza miejsc do 50% pojemności sali.

Multimedia

Partnerzy

Informacje

Joanna jest piękną, utalentowaną aktorką u szczytu kariery. Zmęczona natłokiem obowiązków decyduje się przyjąć zaproszenie do jury na festiwalu teatralnym, który odbywa się nad morzem. Paweł przystojny architekt (chorobliwy pedant i wielbiciel Einsteina), zaprasza Joannę na kolację do domu, podczas której mają omówić szczegóły uczestnictwa w festiwalu. Joanna jest pod wrażeniem pięknej willi z widokiem na morze, oraz wybitnej gościnności gospodarza.

Sytuacja zmienia się diametralnie, kiedy Joanna zamierza wyjść. Paweł przyznaje, że tego dnia ma urodziny, a na prezent sprawił sobie towarzystwo uwielbianej aktorki. Przyznaje również, że festiwal i uczestnictwo w jury były podstępem i mistyfikacją. Początkowo Joanna nie zdaje sobie sprawy z powagi sytuacji. Zaczyna się bać w chwili, kiedy orientuje się, że w całym domu nie ma klamek!

Kiedy mija pierwszy szok związany z uwięzieniem, Joanna zaczyna inaczej postrzegać sytuację, w której się znalazła. Dostrzega szansę na zmianę… życia. Może przystojny architekt to szansa na miłość?

Napięcie rośnie, kiedy z wizytą zapowiada się matka Pawła – Stefania. Ta zaborcza i silna kobieta nie akceptuje żadnej kandydatki na żonę jedynego syna. Paweł kocha matkę i boi się stawić jej opór. Błaga Joannę, by ta jak najszybciej wyjechała. Sytuacja zmienia się o 180 stopni. Czy na pewno wszystko jest takie, jak nam się wydaje? Kto w końcu jest porywaczem, a kto porwanym?

Znakomita komedia romantyczna, która w zaskakujący sposób pokazuje relacje międzyludzkie, a przede wszystkim odwieczną walkę między kobietą i mężczyzną.

Występują

(obsada wymiennie)

Tomasz Ciachorowski

Tomasz Ciachorowski

Adrianna Biedrzyńska

Adrianna Biedrzyńska

Magdalena Wójcik

Magdalena Wójcik

Katarzyna Jamróz

Katarzyna Jamróz

Jacek Rozenek

Jacek Rozenek

Artur Dziurman

Artur Dziurman

Agnieszka Mrozińska

Agnieszka Mrozińska

Sylwester Maciejewski

Sylwester Maciejewski

Mikołaj Krawczyk

Mikołaj Krawczyk

Michalina Robakiewicz

Michalina Robakiewicz

11.12.2020

godz. 18:00

Kinoteatr Adria

BYDGOSZCZ