Visual Production - koncerty, spektakle, festiwale
Spektakl TEST

TEST

Spektakl komediowy

14.06.2020 POZNAŃ

GODZINA 16:00

TEATR APOLLO

BILETY: 130 zł (GOLD) / 110 zł (SILVER) / 95 zł (BRONZE)

TYLKO DO 12.04.2020 KUP BILETY 15% TANIEJ. WPISZ KOD: RAZEMZKULTURA

Multimedia

Partnerzy

Informacje

Sto tysięcy teraz czy milion za dziesięć lat? Zazwyczaj żyjemy w błogim przekonaniu, że jesteśmy przyzwoitymi ludźmi. Że mamy solidny kręgosłup moralny i nie z nami takie numery… Ale dopóki nie nastąpi chwila realnej próby – dopóty tak naprawdę nie wiemy, kim jesteśmy…

Wybór przed którym stanie małżeństwo – Pola (Ilona Wrońska) i Daniel (Leszek Lichota) nie jest prosty. Z pozoru niewinna, towarzyska gra niesie za sobą poważne konsekwencje, gdy na stół zostają wyłożone realne pieniądze. Gdy każde z małżonków chce zdecydować się na inną opcję, rozpoczyna się małżeńska walka na argumenty, która niespodziewanie wymyka się spod kontroli. Na jaw wychodzą pikantne szczegóły z życia pary, które stają się prawdziwą pożywką dla ich…przyjaciół – milionera Bruna (Jarosław Boberek) oraz młodziutkiej psycholożki Beaty (Michalina Sosna). Niewinna gra uwalnia demony, a emocje wymykają się spod kontroli. Pozornie błahy test okazuje się być życiową próbą i wyborem pomiędzy miłością a pieniędzmi.

Test, którego autorem jest Jordi Vallejo Duarri to niezwykle ujmująca sztuka o miłości, kłamstwach i ukrytych pragnieniach. Spektakl objawia siłę zarówno prawdziwych uczuć, jak i pieniędzy dla ludzi XXI wieku.

Mistrzowski dialog i wciągająca fabuła sztuki sprawiają, że widz staje się uczestnikiem tej niełatwej gry. Czy test – swoista próba przyzwoitości i moralności pokaże kim naprawdę jesteś?

TWÓRCY
Autor: Jordi Vallejo Duarri
Reżyseria: Tomasz Obara
Tytuł oryginału: El test

OBSADA:
Michalina Sosna
Ilona Wrońska
Jarosław Boberek
Leszek Lichota

Czas trwania spektaklu: 70 minut bez przerwy.

Występują

Michalina Sosna

Ilona Wrońska

Ilona Wrońska

Jarosław Boberek

Jarosław Boberek

Leszek Lichota

14.06.2020

godz. 16:00

Teatr Apollo

POZNAŃ