SPEKTAKLE RZESZÓW

Bilety na najlepsze spektakle komediowe w Rzeszowie. Znani aktorzy, zaskakujące, zabawne scenariusze i doskonała gra aktorska.
To wszystko czeka na Państwa. Spektakle grane są w Filharmonii Podkarpackiej znajdującej się przy ul. Fryderyka Chopina 30.

Współczesny Teatr stał się bardziej dostępny i przystępny dla widza. Szczególną rolę odgrywają tutaj spektakle komediowe, których lekka, zabawna i przystępna formuła pozwala widzowi uwolnić się od problemów dnia codziennego i rozbawić do łez. Niezwykle ciekawą ofertę spektakli komediowych oferuje Teatr Capitol, m.in. Kiedy kota nie ma…, Między łóżkami, Alibi od zaraz, Skok w bok, czy Kochane pieniążki. Współpracujemy również z Teatrem Kamienica, który wystawia takie sztuki jak popularne Lekko nie będzie, Mąż mojej żony, Kolacja na cztery ręce, via-gra, Kobieta, która ugotowała męża czy Tresowany Mężczyzna. Doskonała ofertę spektakli komediowych ma również Teatr Novaka z takimi sztukami jak Dobry wieczór kawalerski czy Triathlon Story.

WYBIERZ SPEKTAKL I KUP BILETY

Dobry Wieczór Kawalerski - Spektakl komediowy

12.11.2022 RZESZÓW

17.12.2022 RZESZÓW

„Metoda na wnuczka” w reżyserii Emiliana Kamińskiego to przezabawna komedia z wątkiem kryminalnym w tle. Niecodzienna sztuka, w której wiek traktowany jest z przymrużeniem oka, a życie dojrzałych mieszkańców Warszawy, pokazane jest w pełnej palecie barw. Porządna dawka humoru, cięte riposty i lawina emocji od których dosłownie kręcić się będzie nasza scena!

„Dobry Wieczór Kawalerski czyli na drugą nóżkę” to najnowsza odsłona sztuki pokazującej szaleństwo kawalerskiego wieczoru. Podążając za zmieniającymi się trendami i upływającym czasem, twórcy przygotowali spektakl, który ani na chwilę nie zwalnia tempa i zaprasza widzów na dwa akty doskonałej zabawy. Co może się wydarzyć podczas takiego wieczoru? Otóż wydarzyć może się wszystko!

PARTNERZY

Bilety na wydarzenia
Kup Bilety
Bilety na spektakle w Rzeszowie

KONTAKT

Sprzedaż biletów grupowych
sprzedaz@visualproduction.pl
+48 517 198 228
Marketing & PR
marketing@visualproduction.pl
Biuro Obsługi Klienta
info@visualproduction.pl
+48 517 198 228
Visual Production
ul. Tęczowa 29/4, 60-287 Poznań
NIP: 7811635517