Koncert Sympho House - House Music in Symphonic Concert

SYMPHO HOUSE

HOUSE MUSIC IN SYMPHONIC CONCERT

15.01.2022 WROCŁAW

GODZINA 19:00

BILETY: 79 zł (BRONZE) / 99 zł (SILVER) / 109 zł (GOLD) / 119 zł (PŁYTA STANDARD) / 159zł (PŁYTA VIP)

Multimedia

Patronat medialny

Partnerzy

Informacje

Koncert Sympho House to unikalne połączenie muzyki house i symfonicznych brzmień w wykonaniu Visual Symphony Orchestra, DJ-a i wokalistów.  Podczas koncertu usłyszymy najbardziej znane utwory takich artystów jak: Faithless, Moloko, Bob Sinclar, Daft Punk, Eric Prydz, Basement Jaxx, Modjo, Armand van Helden, Kygo, Avicii i inni.

Ze względu na złożoność projektu powstała Visual Symphony Orchestra składająca się kilkudziesięciu najlepszych muzyków orkiestrowych w Polsce pod kierownictwem doświadczonego kompozytora i aranżera — Dariusza Tarczewskiego.

Do współpracy przy projekcie zaprosiliśmy także DJ-a Wookie, którego ponad 25-letnie doświadczenie w pracy z muzyką klubową nadało projektowi Sympho House wyjątkowy charakter.

Na scenie pojawią się znakomici wokaliści: Kasia Wilk, Kasia K8 Rościńska, Krzysztof Iwaneczko i Daniel Moszczyński.

Sympho House to nie tylko muzyka to także multimedialno-świetlny spektakl oddający niesamowity klimat balearskich klubów muzycznych. To potężna dawka housowej energii w symfonicznych aranżacjach z udziałem Orkiestry oraz DJ-a na żywo. Na tym koncercie z pewnością trudno będzie stać w miejscu!

Występują

Kasia Wilk

Kasia K8 Rościńska

Daniel Moszczyński

Daniel Moszczyński

Krzysztof Iwaneczko

Krzysztof Iwaneczko

Visual Symphony Orchestra

Visual Symphony Orchestra

Darek Tarczewski

DJ Wookie

15.01.2022

godz. 19:00

Hala Stulecia

WROCŁAW