Visual Production - koncerty, spektakle, festiwale

TRE VOCI

WITH LOVE CZYLI WSZYSTKO O MIŁOŚCI

10.09.2020 WARSZAWA

GODZINA 17:00 | 20:00

TEATR MUZYCZNY ROMA

BILETY: 199 ZŁ (VIP) / 149 zł (GOLD) / 119 zł (SILVER) / 99 zł (BRONZE)

Galeria

Partnerzy

Bilety na wydarzenia
Kup Bilety

Informacje

W związku z obowiązującymi wytycznymi sanitarno-epidemicznymi informujemy, że odbędą się dwa koncerty Tre Voci with Love w Teatrze Muzycznym ROMA (pierwotnie zaplanowany był jeden na godzinę 19:00). Bilety z pierwotnej godziny 19:00 będą ważne na 17:00 lub 20:00.

Voytek Soko Sokolnicki, Mikołaj Adamczak i Miłosz Gałaj – tenorzy, artyści nowej generacji, przepełnieni miłością do ludzi i świata, w którym ponad wszystkimi podziałami króluje muzyka. Na nowo odkrywają piękno klasycznych dzieł nadając im współczesnego brzmienia, a przeboje muzyki popularnej ubogacają symfonicznymi aranżacjami i operowym rozmachem.

To fuzja klasyki, młodości, elegancji, niezwykłych głosów i dużej dawki humoru. Pierwszy i jedyny w Polsce zespół CROSSOVEROWY, mocno oklaskiwany w kraju i na całym świecie. To 3 niezwykłe, mocne i potężne głosy. To 3 indywidualności i wielka przyjaźń. Największe atuty zespołu to: ogromna pasja do śpiewu, spora dawka humoru, luz na scenie, nieustanny kontakt z publicznością oaz wyjątkowa swoboda w interpretacji najpopularniejszych hitów muzyki klasycznej i rozrywkowej.

To artyści nowej generacji, obdarzeni niezwykłymi głosami i ogromnym poczuciem humoru i zaskakującym wykonaniem słynnych aranżacji tak wielkich przebojów jak HALLELUJAH, BESAME MUCHO, czy choćby SHOW MUST GO ON.

Występują

Wojtek Sokolnicki

Voytek Soko Sokolnicki

Mikołaj Adamczak

Mikołaj Adamczak

Miłosz Gałaj

Miłosz Gałaj

10.09.2020

godz. 17:00

Teatr Muzyczny ROMA

WARSZAWA

10.09.2020

godz. 20:00

Teatr Muzyczny ROMA

WARSZAWA