Visual Concert

VISUAL CONCERT

Koncert Muzyki Filmowej i Epickiej
z projekcją najpiękniejszych miejsc świata

29.08.2021 POZNAŃ

GODZINA 17:00 | 20:00

SALA ZIEMI

BILETY: 170 ZŁ (VIP) / 145 zł (GOLD) / 125 zł (SILVER)
135 zł (AMFITEATR GOLD) / 115 zł (AMFITEATR SILVER) / 70 zł (GREEN)

Galeria

Partnerzy

Informacje

Koncert Muzyki Filmowej i Epickiej (Visual Concert) z filmową projekcją najpiękniejszych miejsc świata to niezwykłe multimedialno-muzyczne show, które odwiedziło już kilka polskich miast w 2019 roku, (Poznań/Gdynia/Szczecin/Wrocław/Katowice) wypełniając po brzegi wszystkie miejsca w ich arenach. Podczas Visual Concert wykorzystamy bardzo znane i lubiane motywy filmowych soundtracków, energetyczne i epickie brzmienie gatunku „trailer music”. Przedstawiamy obrazy filmowe oraz wizualizacje najwspanialszych miejsc na świecie na dużym, kinowo–panoramicznym ekranie.

Blisko 80-osobowy zespół orkiestry symfonicznej CoOperate Orchestra z towarzyszeniem Chóru Akademickiego UAM (przygotowanie Beata Bielska) pod batutą Adama Domurata wypełni muzyczną przestrzeń́ w rytm filmowego obrazu, ukazującego najbardziej niezwykłe i spektakularne miejsca na naszej Ziemi: od uroczych plaż na hawajskich wyspach, poprzez 7 Cudów świata, niezwykłe Parki Narodowe, lasy tropikalne, ośnieżone szczyty górskie po miejskie dżungle na całym świecie.

W urozmaiconym repertuarze w symfonicznym brzmieniu usłyszymy utwory muzyki filmowej z takich filmów jak: Gladiator, Avatar, Piraci z Karaibów, James Bond, Marzyciel, Transformers, Władca Pierścieni oraz utwory muzyki epickiej, m.in. znanej na całym świecie wytwórni Two Steps From Hell.

Przyjdź i wybierz się z nami w niezapomnianą podróż dookoła Świata. Poczuj się jak w kinie, posłuchaj najpiękniejszej muzyki filmowej oraz niesamowitego brzmienia muzyki epickiej na żywo. Zobacz filmowy obraz z najbardziej niezwykłych miejsc na całym świecie na dużym, kinowo-panoramicznym ekranie.

Czas trwania koncertu: 1h 45 min

Występują

Krzysztof Iwaneczko

CoOperate Orchestra

Chór Akademicki UAM

29.08.2021

godz. 17:00

Sala Ziemi

POZNAŃ

29.08.2021

godz. 20:00

Sala Ziemi

POZNAŃ