Visual Concert

NOWA EDYCJA

VISUAL CONCERT

Koncert Muzyki Filmowej i Epickiej
z projekcją najpiękniejszych miejsc świata

1.10.2022 POZNAŃ

GODZINA 17:00 | 20:00

SALA ZIEMI

BILETY: OD 99 ZŁ

Galeria

Partnerzy

Informacje

Zapraszamy na kolejną edycję Visual Concert, który swoja premierę będzie miał jesienią 2022. Zaprezentujemy zaskakujące podejście do muzyczno-wizualnej podróży dookoła świata oraz nowe materiały filmowe.

Visual Concert – koncert muzyki filmowej i epickiej z filmową projekcją najpiękniejszych miejsc świata to niezwykłe multimedialno-muzyczne show. Wracamy na dużą scenę, aby kolejny raz zabrać widzów w muzyczną podróż po naszej planecie.

Podczas Visual Concert wykorzystamy bardzo znane i lubiane motywy filmowych soundtracków, energetyczne i epickie brzmienie gatunku „trailer music”. Przedstawiamy obrazy filmowe oraz wizualizacje najwspanialszych miejsc na świecie na dużym, panoramicznym ekranie.

Blisko 80-osobowy zespół orkiestry symfonicznej CoOperate Orchestra z towarzyszeniem Chóru Akademickiego UAM (przygotowanie Beata Bielska) pod batutą Adama Domurata wypełni muzyczną przestrzeń́ w rytm filmowego obrazu, ukazującego najbardziej spektakularne miejsca na naszej Ziemi: od uroczych plaż na hawajskich wyspach, poprzez 7 Cudów świata, niezwykłe Parki Narodowe, lasy tropikalne, ośnieżone szczyty górskie po miejskie dżungle na całym świecie.

W symfonicznym brzmieniu usłyszymy utwory muzyki filmowej z nowego repertuaru. Szczegóły będziemy publikować na bieżąco już wkrótce.

Koncert uświetnią soliści: Kasia Moś, Krzysztof Iwaneczko, Beata Bielska.

Przyjdź i wybierz się z nami w niezapomnianą podróż dookoła Świata. Poczuj się jak w kinie, posłuchaj najpiękniejszej muzyki filmowej oraz niesamowitego arcybrzmienia muzyki epickiej na żywo. Zobacz filmowy obraz z najbardziej niezwykłych miejsc na całym świecie na dużym, panoramicznym ekranie.

Czas trwania koncertu: 1h 45m.

Występują

Kasia Moś

Kasia Moś

Krzysztof Iwaneczko

Beata Bielska

Beata Bielska

Adam Domurat - dyrygent CoOperate Orchestra

Adam Domurat
dyrygent

CoOperate Orchestra

Chór Akademicki UAM

1.10.2022

godz. 17:00

Sala Ziemi

POZNAŃ

1.10.2022

godz. 20:00

Sala Ziemi

POZNAŃ